KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872078
nr 1287 2078
Oidentifierad konstnär. Signerad, figurkomposition. Olja på pannå, 51x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:59:30
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)